Soutěže a akce

ČEPS cup 2017/2018

Ve čtvrtek 23. 11. proběhlo okresní kolo florbalového Poháru základních škol pro 1. stupeň ZŠ, kterého se zúčastnili i naši žáci.

Ve sportovní hale v Brně-Bohunicích se sešly týmy z 11 základních škol, které byly rozděleny do 3 základních skupin - dvě čtyřčlenné a jedna trojčlenná.

V naší tříčlenné skupině jsme nejdříve porazili žáky ze ZŠ Vranov vysoko 12:2 a následně i ZŠ Lelekovice 9:1 a postoupili tak do semifinále, ve kterém jsme zdolali Ivančice 5:2.

Ve finále nás čekal doposud neporažený tým ze Šlapanic, který si ve druhém semifinále poradil se Střelicemi hladce 8:1. Finálový zápas se pro nás nezačal dobře. I když jsme měli jasnou převahu v úvodu utkání, jako první skórovali žáci ze Šlapanic. Náš tlak se poté ještě vystupňoval a po několika zahozených šancích se nám konečně podařilo vyrovnat a dokonce poločasu i otočit vývoj utkání a ujmout se vedení 3:1. Ve druhém poločase jsme opět nevyužili spoustu příležitostí a protože ani soupeř už nedokázal vstřelit žádnou branku, zůstalo skóre již nezměněné 3:1.

Naši chlapci tedy celý turnaj vyhráli a vybojovali si tak postup do krajského finále.

Hráli: Š. Vorel (brankář), M. Kotačka, J. Procházka, G. Muzhikov, B. Novotný, R. Samlík.

foto

| Autor: Mgr. Jaroslav Kotačka | Vydáno dne 23. 11. 2017 | 1889 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek