Soutěže a akce

COCA - COLA školský pohár

Po několikaleté pauze jsme se přihlásili do celostátní soutěže Coca - Cola školský pohár. Tato obnovená soutěž byla zahájena zápasy v kvalifikačních skupinách už na podzim. Termín - středa 10. října.

Naše kvalifikace se odehrála na fotbalovém stadionu v Ivančicích a našimi soupeři byly obě ivančické školy. Na rozdíl od OF v Kuřimi jsme mohli využít uzdravených "opor" - Švancary, Kozla a Hudece. A přítomnost těchto tří hráčů přinesla ovoce. V prvním zápase jsme porazili ZŠ Ivančice, TGM 3:0, když se trefil třikrát Klíma.

V dalším utkání se potkaly obě ivančické školy - úspěšnější byla ZŠ V. Menšíka. I ona nadělila svému soupeři tři branky. Rozhodnout musel náš zápas se ZŠ V. Menšíka.

Ten se překvapivě rozhodl velmi rychle. Už v 1. minutě skóruje Hudec, ve 4. Klíma, ve 12. opět Klíma, na 4:0 upravuje ve 13. min. Yeliseev. Na poločasových 5:0 upravil střídající Nováček. Druhý poločas se už pouze dohrával. Další branky přidali Vodák a dvakrát se trefila i Kukučová. Konečný výsledek 8:0 předčil očekávání.

Naše škola tak postupuje do další fáze turnaje. Ta se odehraje až na jaře 2013.

| Autor: Mgr. Miroslav Vespalec | Vydáno dne 12. 10. 2012 | 2192 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek