Soutěže a akce

Košíková - starší žáci

Ve čtvrtek 23. února se naši starší žáci zúčastnili okrskového kola v košíkové, které se konalo ve Střelicích.

V rámci našeho okrsku jsme odehráli pouze jediné utkání s pořádajícími Střelicemi, protože více škol se už nepřihlásilo. Hrálo se 4x8 minut čistého času.

Úvod utkání nám vůbec nevyšel. Ztráceli jsme zbytečně míč a vůbec se nedostávali do zakončení. Domácí nás přehrávali a z několika střeleckých pokusů byli dvakrát úspěšní a ujali se vedení 4:0. Následovala pasáž, kdy se našim chlapcům střelecky velice dařilo. Pět z šesti útoků jsme úspěšně zakončili - jednou dokonce košem za 3 body. Otočili jsme stav na 4:11 v náš prospěch a protože se už nepodařilo ani jednomu týmu vstřelit další koš, svítilo toto skóre na světelné tabuli i na konci první osmiminutovky.

Ve druhé a třetí čtvrtině se nám už střelecky vůbec nedařilo. Zaznamenali jsme dohromady jen 5 bodů a tak domácí postupně náš náskok snižovali. Přesto jsme ještě na konci třetí části hry vedli 15:16.

V poslední čtvrtině jsme zaznamenali opět pouze jediný koš a i když jsme ještě 2 minuty před koncem zápasu vedli 17:18, nedotáhli jsme utkání do vítězného konce. Střelice v závěru dvěma koši rozhodli o svém konečném vítězství 21:18.

I přes porážku musíme naše chlapce pochválit za bojovnost, nasazení a převedený výkon a poděkovat jim za reprezentaci školy.

Reprezentovali: Hudec P. (8.A), Kozel R. (8.B), Zahradníček J., Sakánek K. (oba 9.A), Kopeček R., Demjan R., Ušiak A., Hudec R. (všichni 9.B).

| Autor: Mgr. Jaroslav Kotačka | Vydáno dne 24. 02. 2012 | 2156 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek