Soutěže a akce

Sportovní den žáků 2. stupně

V úterý 28. června se na zbýšovském koupališti konal sportovní den pro žáky 2. stupně.

Hrál se nohejbal, přehazovaná, stolní tenis, petangue, kuželky, soutěžilo se také v hodu na cíl a díky pěknému počasí byl sportovní program obohacen o závody v plavání. Zástupci jednotlivých tříd za umístění v uvedených soutěžích získávali body pro své třídní kolektivy. V mladší kategorii (6. a 7. třída) získali nejvíce bodů žáci a žákyně ze 7. A, ve starší kategorii (8. a 9. třída) zvítězili žáci a žákyně z 9. B.

Základní škola děkuje městu Zbýšov a správě koupaliště za propůjčení areálu a sportovního náčiní.

foto

| Autor: Mgr. Jaroslav Kotačka | Vydáno dne 01. 07. 2011 | 2161 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek